Toros Tarım’dan bir ilk daha

Toros Tarım, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG), Çevre, Ürün Güvenliği ve Emniyet (Security) konularında Uluslararası Gübre Birliği (IFA) tarafından oluşturulmuş ve uluslararası itibarı bulunan “Protect & Sustain” sertifikasını Türkiye’de alan ilk firma oldu.

Toros Tarım, ekonomik, çevresel ve toplumsal sorumluluklarının bilinciyle ve benimsediği “sürdürülebilir büyüme, operasyonel mükemmellik ve sürekli gelişim ilkeleri önderliğinde, faaliyet gösterdiği her yerde tüm paydaşları için değer yaratmak” amacı doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Bu doğrultuda Toros Tarım, yasal mevzuatın ötesinde, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG), Çevre, Ürün Güvenliği ve Emniyet (Security) konularında Uluslararası Gübre Birliği (IFA) tarafından oluşturulmuş “Product Stewardship” insiyatifine uyumu belgeleyen “Protect & Sustain” sertifikasını Türkiye’de alan ilk firma oldu. Toros Tarım böylece marka değerini tüm paydaşları nezdinde daha da güçlendirmiş oldu.

Toros Tarım, İSG, Çevre, Ürün Güvenliği ve Emniyet uygulamalarını gerçekleştirirken hammadde alımından tarlaya kadar tüm değer zincirindeki süreçlerini entegre bir bakış açısıyla yöneterek verimliliği artırmayı, gıda ve ürün güvenliği sağlamayı, çevresel etkiyi en aza indirmeyi ve verimli çalışma koşullarını oluşturarak tüm paydaşları için sürdürülebilir katma değer yaratmayı misyon kabul ediyor.

Sertifikayı indirmek için tıklayınız