Toros Tarım Romanya’da da birinci

Toros Tarım’ın Romanya’da faaliyet gösteren iştiraki Agroport Romania S.A., 2022 yılında gösterdiği ekonomik performans sayesinde ülkedeki küçük ölçekli firmalar arasında kimyasal ürün ticareti kategorisinde ilk sırada yer aldı. Şirket, elde ettiği bu başarılı sonuç nedeniyle Romanya Ticaret ve Sanayi Odası (CCIR) tarafından sertifika ile ödüllendirildi.

CCIR tarafından yürütülen Ulusal En İyi Şirketler araştırması, sanayi, hizmetler, ticaret, turizm, Ar-Ge, tarım ve inşaat alanlarında en iyi performans gösteren şirketleri kapsıyor. Şirketlerin 2022 yılındaki performanslarının değerlendirildiği araştırma için Romanya'da faaliyet gösteren 846 bin şirketin verileri analiz edildi.

Ulusal En İyi Şirketler sıralamasında net ciro, kârlılık, insan kaynaklarının ve kullanılan sermayenin kullanımının etkinliği gibi ekonomik göstergeler dikkate alınıyor. Kimyasal ürün ticareti kategorisinde küçük ölçekli firmalar arasında birinci olan Toros Agroport Romanya’nın sertifikasını Ülke Müdürü Burak Gökyiğit aldı.