Anadolu’ya bereket yolculuğu Bereket TV ekranlarında

Toros’un şehir şehir, köy köy gezerek çiftçiye bulunduğu noktada destek vermek için oluşturduğu teknik pazarlama ekiplerinin çalışmaları Bereket TV’de tanıtılacak. Tekrar yayını 16 Mart Cumartesi günü saat 19:00'da…

Toros Tarım’ın sahadaki varlığını güçlendirmek için faaliyete geçirdiği gezici teknik ekipler, teknik donanımlı otobüs ve araçlarıyla köy köy Anadolu’yu gezerek çiftçilerle buluşuyor. Tamamı ziraat mühendislerinden oluşan ekipler Toros ürünlerini çiftçilere tanıtırken, aynı zamanda onları doğru gübreleme konusunda da bilgilendiriyor. Araçlarında ekim alanlarında gözlem yapmayı sağlayan birçok teknolojik imkâna sahip olan ekipler, çitçilerin sorunlarıyla da bire bir ilgileniyor.

Teknik pazarlama ekiplerinin bu çalışmaları Mart ayı boyunca özel bir reklam kuşağıyla Bereket TV’de tanıtılacak. 15 dakika uzunluğundaki tanıtım filmi 8 Mart Cuma günü saat 20:00’de ilk kez yayınlandıktan sonra, 10 Mart Pazar günü 19:30’da, 13 Mart Çarşamba günü 15:00’te ve 16 Mart Cumartesi günü 19:00’da Bereket TV ekranlarında tekrar seyircilerle buluşacak.